Pokrývačství

Provádíme pokládku asfaltové, plechové a trapézové krytiny včetně příslušenství.
Těšíme se na spoplupráci.


Střešní krytina LINDAB

Společnost Lindab s.r.o. svým klientům nabízí vysoce kvalitní a přesto cenově dostupné plechové střešní krytiny. V rámci nabídky střešních krytin dodáváme lehké střešní krytiny imitující pálenou tašku, drážkované (falcované) střešní krytiny, trapézové střešní krytiny nebo systémy pro ploché střechy. Dále se zaměřujeme na doplňky jako jsou okapy, tenkostěnné profily a další prvky střech. Plechové střešní krytiny udělají z Vašeho domu moderní a atraktivní stavbu, tak neváhejte a vybírejte z naší nabídky.


Střešní krytiny LINDAB

Lehké střešní krytiny Lindab splňují veškeré estetické, technické i funkční požadavky kladené na moderní střešní krytinu. Tyto lehké střešní krytiny jsou profilovány do tvaru klasických střešních tašek s výraznou nebo naopak nenápadnou vlnou.


Ideal

Lehká střešní krytina Lindab Ideal je vyrobena z vysoce kvalitního ocelového plechu o tloušťce 0,5 mm a nebo 0,6 mm ve variantě STRONG s barevnou povrchovou úpravou Polyester a Polyester matný se zárukou 15 let. Krytina je profilovaná do tvaru klasických střešních tašek s nenápadnou vlnou. Jedná se o nejrozšířenější typ krytiny na trhu v ekonomicky nejvýhodnější verzi v naší nabídce. Moderní materiál a vzhled krytiny připomínající klasické skládané tašky dává krytině možnost širokého použití. Profilované Krytiny Lindab vypadají velmi dobře na novostavbách a díky možnosti použití od sklonu 14°jsou ideálním řešením například pro rodinné domy typu bungalov s malým sklonem střechy. Současně je krytina Lindab díky velmi nízké hmotnosti (5kg/m2) vhodná na rekonstrukce starších objektů a především eternitových střech, kde je kladen důraz na hmotnost použité krytiny.

výška vlny 42mm, vyšší pevnost a tuhost střešní krytiny
dvojitá vodní drážka na krytině, dvojité jištění proti vodě
systém povrchové úpravy Classic, Classic mat, Premium a Elite
záruka 15 - 30 let

Varianta Topline Strong

je extrémně odolná proti krupobití
je extrémně odolná proti prošlápnutí
zabraňuje deformaci během montáže
Střešní krytina LINDAB Ideal
Střešní krytina LINDAB Ideal

Topline

Lehká střešní krytina Lindab Topline je vyrobena z vysoce kvalitního ocelového plechu o tloušťce 0,5 mm a nebo 0,6 mm ve variantě STRONG se systémem povrchové úpravy Classic, Premium a Elite se zárukou až 30 let. Krytina je profilovaná do tvaru klasických střešních tašek. Pro krytinu Lindab Topline je typický vysoký profil (42mm), který dodává krytině větší tuhost a atraktivní vzhled s nepřehlédnutelnou výraznou vlnou. Krytina Lindab TOPLINE je navíc opatřena dokonale propracovanou pojistnou vodní drážkou, která v místě napojení slouží jako ochrana proti zatečení i při extremních povětrnostních podmínkách.

nejrozšířenější varianta střešních krytin na trhu
ekonomicky nejméně náročná varianta krytiny
výška vlny 27mm možnost volby délky modulu 350 nebo 400mm
systém povrchové úpravy Classic, Classic mat, Premium a Elite
záruka 15 - 30 let

Varianta Ideal Strong

je extrémně odolná proti krupobití
je extrémně odolná proti prošlápnutí
zabraňuje deformaci během montáže
Střešní krytina LINDAB Topline
Střešní krytina LINDAB Topline

Mega

Lehká střešní krytina Lindab Mega je vyrobena z vysoce kvalitního ocelového plechu o tloušťce 0,5 mm se systémem povrchové úpravy Classic, Premium a Elite. Krytina je profilovaná do tvaru klasických střešních tašek s typickou ostřejší profilací v románském stylu. Krytina Lindab Mega patří mezi ekonomické modely, nabízí však vysokou užitnou hodnotu a esteticky dokonalý vzhled tradičních tašek. Moderní materiál a vzhled klasické skládané tašky dává krytině možnost širokého použití jak na novostavbách, tak jsou velmi vhodné I pro použití pro rodinné domy typu bungalov s malým sklonem střechy. Současně je krytina Lindab díky velmi nízké hmotnosti (5kg/m2) vhodná na rekonstrukce starších objektů a především eternitových střech, kde je kladen důraz na hmotnost použité krytiny.

atraktivní románský styl profilu střešní krytiny
výška vlny 30mm
možnost volby délky modulu 350 nebo 400mm
střešní krytina za příznivou cenu
systém povrchové úpravy Classic, Classic mat, Premium a Elite
záruka 15 - 30 let
Střešní krytina LINDAB Mega
Střešní krytina Mega

Goodlock

Střešní krytina Lindab Goodlock je unikátní tím, že se nešroubuje v ploše, šrouby jsou překryté samotnou krytinou, což představuje jiný způsob ochrany před zatékáním a eliminuje se tím působení povětrnostních vlivů na životnost krytiny. Krytina Lindab Goodlock je určena na všechny typy budov se sklonem střechy od 15°. Nízká hmotnost (necelých 5 kg/m2) nezatěžuje krovy a umožňuje použít krytinu pro většinu typů střech. Díky těmto vynikajícím vlastnostem a vzhledu podobnému klasické skládané krytině je vhodná nejen pro novostavby, ale také pro rekonstrukci starších střech. Taškové tabule jsou profilovány do tvaru klasických střešních tašek s výškou vlny 48 mm. Krytina Lindab Goodlock je vyráběna v několika barevných odstínech, což dává možnost barevně sladit krytinu s okapovým systémem, fasádou či okolní zástavbou.

unikátní střěšní krytina bez šroubování v ploše
nejvyšší výška vlny 48mm pro mohutný nosný profil
systém povrchové úpravy Classic mat, Premium a Elite
záruka 15 - 30 let
Střešní krytina LINDAB Goodlock
Střešní krytina Lindab Goodlock

SRP Click

Sníte o střeše vhodné pro tradiční dům, chatu v lesích nebo hypermoderní funkcionalistickou stavbu? Nebo hledáte spíše novou odolnou krytinu pro rekonstrukci Vašeho současného domova? Máme pro Vás novinku v sortimentu lehkých střešních krytin Lindab, krytinu Lindab SRP Click. Inspirace krytiny SRP Click je ukryta v klasické falcované krytině. Jednoduše zaklapnete lamely krytiny a práce je hotová. Krytina SRP Click je nadčasová a spolehlivá krytina stejně jako klasická drážková střecha. Oproti té má SRP Click nespornou výhodu ve své jednoduchosti. Montážník nemá kde dělat chyby. Krytina Lindab SRP Click je založena na moderním způsobu spojování plechu na zacvakávací drážku. Myšlenka je ukryta v předpružené přesně profilované drážce, která po uzamčení vytvoří těsný a pevný spoj, což je pro střešní krytinu základní vlastností. Krytinou SRP Click dosahujeme téměř identických výkonů jako s klasickou drážkovou krytinou, ale s minimální montážní náročností. Pro instalaci krytiny není třeba speciální stroje nebo nářadí. Lindab SRP Click je k dispozici v nejběžnějších barevných odstínech s povrchovou úpravou Classic a Elite, která poskytuje výbornou odolnost vůči změnám odstínu a efektivně chrání ocelové jádro před korozí.

Nízká hmotnost, rychlá a jednoduchá montáž
Bezúdržbovost, vysoká odolnost
Povrchová úprava Classic a Elite
Záruka až 30 let
Vhodná pro novostavby o rekonstrukce
Kompletní systém s příslušenstvím
Střešní krytina LINDAB SRP Click
Střešní krytina Lindab SRP Click

Chcete s námi spolupracovat?

Rádi Vám zodpovíme Vaše otázky nebo vypracujeme řešení Vaší zakázky.
Neváhejte nás kontaktovat!

Copyright © 2021 Výškové práce Kulhavý. Všechna práva vyhrazena.