Neustále zvyšujeme svoji odbornost

Certifikáty

Certifikát Fatrafol

Osvědčení Fatra a.s. k montáži hydroizolačních fólií Fatrafol

Jsme certifikovanou realizační firmou pro systém hydroizolace Fatrafol, která skýtá mnoho možností použití : izolace plochých střech, umožňuje vytvoření tzv. zelených střech osázených vegetací, izolace proti zemní vlhkosti a radonu, stavba zahradních jezírek a kořenových čističek odpadních vod. Široce použitelná technologie všude tam, kde se potýkáte s problémy s vodou nebo vlhkostí.
Certifikát JUB

Certifikat JUB a.s. pro prodejce, dodavatele a uživatele výrobků a systému JUB

V rámci technologicko-výzkumného centra JUB Academy, jejímž hlavním posláním je vzdělávat a zvyšovat kvalifikaci zhotovitelů pro zajištění kvalitní realizace fasádních systémů a dalších systémů a výrobků JUB jsme absolvovali příslušnou odbornou a praktickou přípravu a získali certifikát.
Certifikát SATJAM

Potvrzení o absolvování produktového a montážního školení SATJAM s.r.o.

Vehicula hymenaeos tincidunt mattis, volutpat congue sed wisi, nec suspendisse donec risus nullam tellus quis. Commodi ante nec primis ut fusce, et justo, aliquam et felis tempor, arcu magna. Quam tristique iaculis, tellus rhoncus quis nonummy potenti felis, donec suscipit euismod donec mattis enim massa. Magna et odio suspendisse fusce in mauris, vestibulum orci et urna, elit faucibus tellus felis commodo pretium proin. Integer curabitur ac montes lacus.
Certifikát Lučební závody Kolín

Certifikát způsobilosti pro aplikaci silikonových fasádních pásek systému Lukotěs Lučebních závodů Kolín a.s.

Obdrželi jsme certifikát Lučebních závodů Kolín a.s. pro aplikaci pásků ze silikonové pryže sloužící k překrývání netěsnících spár při rekonstrukci starších panelových domů a k těsnění spár objektů nové panelové výstavby s vysokým rozponem panelů
Certifikát RUUKKI

Certifikát pro montáž střešního a okapového systému Ruukki

Jako profesionálové jsme jedna z certifikovaných realizačních firem Ruukki. Namontujeme střechu podle osvědčených postupů – a bude to trvat jen několik dnů. Jsme s vámi po celou dobu, od prvotního plánování po montáž. Nechte odpovědnost na nás a těšte se z nejsnadnějšího projektu střechy ve svém životě.
Certifikát Saint-Gobain Weber

Osvědčení o teoretickém i praktickém zaškolení v aplikaci materiálů Saint-Gobain Weber

Obdrželi jsme osvědčení o zaškolení v aplikaci materiálů Saint-Gobain Weber. Kvalitně a dle ověřených postupů Vám aplikujeme fasádní materiály, vnější kontaktní zateplovací systémy, sanační systémy, vnitřní nátěry, systémy pro obklady a dlažby a také podlahové systémy.
Pokud máte jakékoli dotazy na podrobnosti certifikátů neváhejte nás kontaktovat.

Partneři, u nichž jsme absolvovali školení a získali certifikaci

Chcete s námi spolupracovat?

Neváhejte nás kontaktovat! Rádi Vám zodpovíme Vaše otázky nebo vypracujeme řešení Vaší zakázky.
Copyright © 2024 Výškové práce Kulhavý. Všechna práva vyhrazena.