Stavební práce

Vyberte si z našeho portfólia prací a kontaktujte nás.
Těšíme se na spolupráci.

Zednické práce

Jsme si vědomi, že kvalitně a pečlivě odvedené zednické práce jsou vizitkou každé stavby. Nabízíme širokou škálu služeb z oboru zednických prací — malování, štukování, omítání, obklady. Není zde nic, co bychom pro Váš projekt nedokázali udělat.

Číst dál: Zednické práce

Zemní hydroizolace základů, izolace proti radonu a úniku chemických látek

Hydroizolační systém FATRAFOL-H je určen pro oboustranně zabudované, obvykle jednovrstvé fóliové izolace staveb proti zemní vlhkosti, podpovrchové a podzemní vodě, některým kapalinám a radonu. Je určen pro vytváření povlakových hydroizolací všech typů pozemních a vybraných druhů inženýrských staveb. Je vhodný téměř do všech typů prostředí s různým druhem korozního namáhání. Univerzálnost systému FATRAFOL-H je založena na široké variabilnosti a vzájemné kompatibilitě materiálů vytvořených na jednotné bázi. Umožňuje vzájemnou kombinaci a napojování hydroizolačních materiálů s nejvýhodnějšími vlastnostmi pro dané prostředí. Pro stavby zatížené tlakovou vodou nebo stavby s nejvyšším požadavkem na hydroizolační bezpečnost je určen pasivní sanační hydroizolační systém FATRAFOL-HP.

Číst dál: Zemní hydroizolace základů, izolace proti radonu a úniku chemických látek

Instalace zateplovacího systému

Neustále zvyšování cen energií nutí majitele domů zamýšlet se nad možnými variantami snižování nákladů na spotřebu energie. Zateplení fasády nepřinese jen snížení nákladů na vytápění, ale i zlepšení tepelné pohody v objektu, zvýšení zvukové neprůzvučnosti a Váš dům dostane také novou fasádu.
U standardního rodinného nezatepleného domu 15% všech tepelných ztrát připadá na střechu, 45% na okna (z toho 20% větrání), 10% na podlahu a 30% na fasádu. U nezatepleného objektu dochází k výrazným tepelným ztrátám. Zdivo promrzá – bod mrazu se nachází přibližně ve středu zdiva. Vnitřní izolace sice omezí úniky tepla, nezabrání však promrzání zdiva. Konstrukce nemá akumulaci, v místnosti je rychle teplo, ale i rychle chladno. Jelikož se bod mrazu nachází v izolantu, nedochází k promrzání zdiva. Konstrukce je prohřátá a má akumulaci. Tepelné ztráty jsou minimální.

Číst dál: Instalace zateplovacího systému

Instalace balkonové nebo terasové fólie

Fatra, a.s. vyrábí speciální pevné (vyztužené), protiskluzné hydroizolační fólie určené pro izolaci pochozích konstrukcí typu balkon, terasa či pochozí střecha - FATRAFOL 814

Číst dál: Instalace balkonové nebo terasové fólie

Instalace fólie pro izolaci zelené střechy

Fatra, a.s. je výrobcem hydroizolačních fólií pro izolaci vegetačních střech (střecha s porostem), které představují současný trend ve stavebnictví. Zelené střechy jsou ekologické, ekonomické a estetické. Vrstva zeminy (podle výšky) dovoluje pěstovat široké spektrum rostlin – od mechů až po opravdu vzroslé stromy. Vegetační střecha tedy překonává obecnou funkci střechy a dovoluje v jinek nevyužitelných plochách realizovat architektonicky i funkčně zajímavý prostor.

Číst dál: Instalace fólie pro izolaci zelené střechy

Chcete s námi spolupracovat?

Rádi Vám zodpovíme Vaše otázky nebo vypracujeme řešení Vaší zakázky.
Neváhejte nás kontaktovat!

Copyright © 2024 Výškové práce Kulhavý. Všechna práva vyhrazena.